Kancelaria

sidebar-author

Kinga Matyasik-Ochlust - radca prawny

Prowadzę kancelarię od 2009 roku. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, zakończoną w 2012 roku. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki prawa spadkowego.

Jako jeden z nielicznych prawników na terenie Krakowa i okolic specjalizuję się również w tematyce prowadzenia spraw przeciwko ZUS, w których dumnie mogę poszczycić się dziesiątkami wygranych. Wyznaję zasadę, iż z klientem trzeba być szczerym. Nie prowadzę spraw dla samego ich prowadzenia.

Weronika Mania - aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła studia na kierunku Prawo broniąc pracę magisterską z zakresu prawa energetycznego w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego oraz na kierunku Administracja. Rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała praktykując w kancelariach prawnych oraz sądach. Interesuje się prawem cywilnym, rodzinnym i energetycznym.